Adrian Schamlewski: Wykorzystać swoją szansę!

Wywiad z Adrianem Schamlewskim, nowym zawodnikiem Błonianki Błonie:

Bloniak23: Jak to się stało że znalazłeś się w Błoniance, byłeś przecież już prawie pewien gry w Chlebni?

Adrian Schamlewski: Cały okres przygotowawczy spędziłem w Chlebni, więc została tylko do dogadania między klubami kwestia mojego przejścia .Niestety aż do ostatniego dnia okienka transferowego nie wiele się zmieniło bo nadal nie wiedziałem gdzie będę grał. Wtedy otrzymałem telefon z hasłem Błonianka Błonie i bez wahania przyjąłem propozycję, a kluby się dogadały błyskawicznie. I tak oto zawitałem w Błoniu

Jak przebiega aklimatyzacja w nowym zespole?

Przychodząc tutaj wiedziałem, że gra tu paru moich znajomych, którzy mi na pewno pomogą, więc miałem trochę lżej. Mimo że jestem w Błoniu krótko, wygląda to bardzo dobrze .

Jesteśmy po dwóch kolejkach rundy jesiennej, w obydwu meczach dostałeś swoje szanse na grę. W drugim meczu strzeliłeś ładną bramkę. Jak ci się grało w tych meczach.

Jestem zadowolony że dostałem szanse od trenera, wiadomo że brakuje jeszcze trochę zgrania z kolegami z drużyny. Parę błędów na pewno popełniłem, ale mimo wszystko dobrze mi się grało i jestem pozytywnie nastawiony.

Chcesz się związać na dłużej z drużyną z Błonia, czy to tylko krótki przystanek w twojej przygodzie z piłką?

Jeśli będzie opcja żebym został w Błoniu to na pewno będę zainteresowany.

W pierwszych dwóch meczach wchodziłeś do gry z ławki rezerwowych. Odpowiada Ci rola jokera w ekipie Kuby Popińskiego?

Jest to oczywiste że chciałbym występować w wyjściowej jedenastce, ale podchodzę do tego na spokojnie, ponieważ jestem tu nowym zawodnikiem. Na pewno wkomponuję się w grę Błonianki i dostanę szansę od trenera którą będę chciał wykorzystać .

Myślisz że Błoniankę stać na awans do IV-ligi?

Do końca sezonu zostało jeszcze trochę meczów, ale jestem pewny że pociąg z taką ekipą będzie ciężko zatrzymać rywalom z ligi i awansujemy wyżej.

Czego byś sobie życzył, w obecnej rundzie?

Zdrowia, formy i bramek, które pomogą drużynie awansować do IV ligi.

Dziękuję za rozmowę!

Dziękuję.