Zmiana na pozycji lidera LO.

UKS Łady wygrywa jeden do zera z Błonianką i tym samym zasiada na fotelu lidera LO.

Całe spotkanie bardzo wyrównane. Zarówno goście jak i gospodarze mieli swoje szanse na strzelenie bramki, ale ta sztuka udała się w 81 minucie spotkania zawodnikom z Ład po ładnej akcji. W końcówce meczu Błonianka starała się wyrównać wynik spotkania, ale tak sztuka jej się nie udała.

Teraz to my tracimy jeden punkt do lidera i musimy do samego końca walczyć o zwycięstwo w każdym meczu i liczyć na potknięcie UKSu.

Zagraliśmy w składzie: Żebrowski - Wasiak, Baranowski, Pater, Boniowski, Mąka (78 Nowak), Wojnarowski, Niezgoda, Zdzieszyński, Sieński, Schamlewski (60 Zdanowicz)

Widzów około 150.

Druga drużyna seniorów zremisowała z rezerwami Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1-1. Bramkę dla Błonianki strzelił Kamil Sidor. Gratulujemy debiutu dla Sidora w seniorach i już 1 gol !!! BRAWO.

Zagraliśmy w składzie: Michalak- Mędygrał - Gajewski- Ł. Mikulski - Bonarski - Wójcik - Niemyjski - Duda - Smoliński(junior) - Sidor - Świętochowski

Skrót z meczu z Ładami!

Powiązana galeria: