Zapowiedź Świątecznego weekendu.

W 23 kolejce LO, Błonianka zmierzy się w Sochaczewie z drużyną z Teresina.

W ostatniej kolejce Teresin pokonał na wyjeździe Laurę 2-0, a Błonianka wygrała wysoko z Rysiem 11-0. Do Teresina przyszło kilku nowych zawodników i drużyna gra dużo lepiej niż jesienią. W ostatnim meczu między obiema drużynami lepsza okazała się Błonianka, wygrywając na własnym stadionie 7-1. Bramki w tym meczu strzelili, cztery Tomasz Sieński i po jednej Zdzieszyński, Smoliński i Kujawa. Wczoraj na inaugurację 23 kolejki spotkań Łady pokonały Laurę 7-3 i tym samym są tymczasowym liderem. Błonianka musi jutro pokonać swoich rywali żeby ponownie wrócić na fotel lidera.

KS TERESIN - BŁONIANKA BŁONIE

01.05.2015, piątek. Początek spotkania godzina 16:00

Rezerwy zmierzą się na wyjeździe z ostatnim w tabeli Relaxem Radziwiłłów. Jesienią goście nie stawili się na spotkanie i tym samym rezerwom Błonianki został przyznany walkower.

RELAX RADZIWIŁŁÓW - BŁONIANKA II BŁONIE

03.05.2015, niedziela. Początek spotkania godzina 17:00

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZE NASZYCH DRUŻYN!!!