Zapowiedź - Piłkarska Sobota !!!!

Przed nami 18 kolejka warszawskiej Ligi Okręgowej. W sobotnie południe Błonianka podejmie na własnym obiekcie drużynę Korona Góra Kalwaria . W ostatniej kolejce Błonianka pewnie pokonała Naprzód Brwinów 7-0, zaś nasi sobotni rywale przegrali z Chylicami 1-0.

Korona  z 15 punktami na koncie, zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli LO.

Jesienią w Górze Kalwarii po bardzo dziwnym spotkaniu wygraliśmy 5-3 ( 2-2 ). Do przerwy był remis 2-2 i zaraz po wznowieniu gry Gospodarze strzelili bramkę na prowadzenie 3-2. Wszystkie bramki Gospodarze strzelili ze stałego fragmentu gry, także na pewno Trener "Kuba" zwróci swoim zawodnikom na to uwagę. Ale po stracie bramki Błonianka wzieła się  do roboty i strzeliła w drugiej połowie jeszcze 3 bramki. Brawa za skuteczność na wyjeździe strzelić 5 bramek to musiało dać wygraną na wyjeździe.

Na pewno Korona się nie położy i te ważne 3 pkt dla nas trzeba wywalczyć na boisku.!!!

Mecz z Koroną “live” w internecie

BŁONIANKA BŁONIE – KORONA GÓRA KALWARIA

Sobota, 28.03.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Wszystkich kibiców zapraszamy!!!! Pokażmy, że Błonie interesuję się Piłką Nożną.....

Również w Sobotę o 15:30 zagrają nasze rezerwy. W pierwszym spotkaniu to Piast był zdecydowanie lepszy i wygrał 4-1. Czas na rewanż.

BŁONIANKA BŁONIE – PIAST FELIKSÓW

Sobota, 28.03.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30.