Zapowiedź meczu rezerw z GKS Podolszyn

W sobotę, 16 października rezerwy Błonianki Błonie rozegrają kolejny mistrzowski pojedynek w warszawskiej Lidze Okręgowej. W meczu dwóch beniaminków, drużyna z Błonia podejmie na własnym stadionie GKS Podolszyn. Obie ekipy dzieli różnica 3 oczek z przewagą na korzyść gości. GKS gra bezkompromisowo, wygrywając dotychczas pięć meczów a przegrywając cztery. Błonianka, zgromadziła na swoim koncie po równo: trzy zwycięstwa, remisy i porażki.

Zapowiada się ciekawa konfrontacja, gdyż obie drużyny mają dodatni bilans bramkowy i dość często aplikują swoim rywalom co najmniej trzy gole:

- Podolszyn 6 razy - również przy porażkach 3:6 z Polonią i Laurą,

- Błonianka 5 razy - choć tu dominują remisy (3:3, 4:4 i 5:5).

Czy to będzie klasyczna wymiana ciosów? Przekonamy się w sobotę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu na trybuny by dopingować drużynę Błonianki II Błonie a przy okazji w kibicowskim gronie nasłuchiwać wieści z Giżycka, gdzie o tej samej porze swój mecz rozegra pierwszy zespół.