Zapowiedź!

Przed nami kolejny piłkarski weekend, w czasie którego sześć naszych drużyn rozegra swoje mecze mistrzowskie. Sobota to dzień najmłodszych adeptów futbolu z roczników 2003, 2004 oraz 2005. W niedzielę natomiast swój pojedynek rozegra rocznik 2002. Na deser dwa domowe spotkania drużyn seniorskich Błonianki Błonie.

W ósmej kolejce warszawskiej Ligi Okręgowej, zajmująca trzecie miejsce w tabeli Błonianka podejmować będzie zamykający stawkę z zerowym dorobkiem punktowym KS Teresin. Goście nie grzeszą również skutecznością - osiem zdobytych bramek i aż 33 stracone. Podopieczni Kuby Popińskiego nie doznali jeszcze porażki i po rozniesieniu w pył Rysia Laski mają chęci na kolejną wygraną ale należy pamiętać, że zespół z Teresina często nie był wygodnym przeciwnikiem. Początek meczu o 13:30.
Wygrać spokojnie, zgarnąć trzy punkty i rozpocząć przygotowania do meczu jesieni, meczu na szczycie! W kolejną niedzielę UKS Łady - Błonianka Błonie (mecz o 16:00 w Raszynie).

Później na boisko przy Legionów wybiegną rezerwy, które od czterech spotkań w Serie A nie doznali porażki. W niedzielę okazja do trzeciej z rzędu wygranej, gdyż rywalem będzie ostatni w tabeli Relax Radziwiłłów, który nie zdobył choćby punktu w tegorocznej batalii. Początek meczu o 16:45

Zapraszamy kibiców na trybuny.

11:00 U10 FC Komorów - Błonianka Błonie
11:00 U11 Naprzód Brwinów - Błonianka Błonie