Oldboje wygrywają z Okęciem

Okęcie Warszawa - Błonianka Błonie 1:3 ( 0:1 )

Bramki: Hubert Liszkiewicz as.Krystian, Szymański Piotr, Orman Mariusz Kita as. Krystian Szymański.

Skład: Konrad Pułka Sebastian Sofuł Kamil Wójcik Rafał Nowak Artur Trybuś Krystian Szmański Marek Parafiniuk Piotr Kowalczyk Mariusz Kita Bartosz Dobrowolski Bartek Jabłoński Piotr Orman Hubert Liszkiewicz Paweł Kruk Marek Adamski

Pierwsza bramka meczu padła po indywidualnej akcji lewym skrzydłem Krystiana Szymańskiego, który mocnym plasowanym podaniem obsłużył Huberta Liszkiewicza a ten umieszcza piłkę w siatce obok bezradnie interweniującego bramkarza gospodarzy. Do przerwy prowadzimy 0:1.

Błonianka miała jeszcze kilka dobrych okazji, ale brakowało lepszego wykończenia, lub ostatniego podania.

W drugiej połowie zaczęliśmy od błędu w rozegraniu piłki przez zawodników formacji obronnej. Zbyt krótkie podanie przejął napastnik gospodarzy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał szans golkiperowi Błonianki. Bramka na 1:2 padła po rzucie różnym i zamieszaniu w polu karnym, gdzie najlepiej odnalazł się Piotr Orman strzelając z 15 metra bramkę półwolejem. Trzecia bramka to kopia bramki z pierwszej połowy, skutecznym egzekutorem okazał się Mariusz Kita.

Zdjęcia: #NikolaKacprzak