Nowe funkcjonalności na stronie!

Przedstawiamy nowości na stronie z których możecie już w pełni korzystać:

Statystyki przedmeczowe

Ilość danych w Bazie Wiedzy rośnie w ogromnym tempie, a to daje możliwość generowania ciekawych zestawień. Dlatego przygotowaliśmy moduł statystyk przedmeczowych, który dostępny jest w zakładce Statystyki na stronie szczegółów meczu.

Sprawdzisz tam listę meczów pomiędzy danymi drużynami, a także formę obu walczących ze sobą drużyn, czyli ich pięć ostatnich spotkań. Kolorami oznaczone są rezultaty - na zielono zwycięstwa, na żółto remisy, a na czerwono porażki.

Wszystkie wspomniane elementy są aktywnymi linkami - kliknij, by przejść do szczegółów wybranego meczu.

Moduł statystyk przedmeczowych w rozszerzonej formie występuje na stronach premium - zobacz poniżej.

Rozszerzone statystyki przedmeczowe

Oprócz dostępnej dla wszystkich listy ostatnich spotkań oraz formy drużyn, na stronach premium wyświetlane są dwie dodatkowe informacje - wykresy kołowe, prezentujące rezultaty spotkań pomiędzy konkretnymi zespołami, a także zawodnicy z największą liczbą bramek oraz największą liczbą minut w meczach pomiędzy danymi ekipami.

Na wykresach można zobaczyć kolejno:

• statystykę ogólną wszystkich meczów pomiędzy danymi zespołami,
  • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół A,
  • statystykę meczów, w których w roli gospodarza występował zespół B.

Nowy widok zdjęć

Nowy widok stanowi wstęp do kolejnych funkcjonalności, które będą dodawane w module galerii. W przyszłości pojawi się możliwość komentowania zdjęć oraz tagowania znajdujących się na nich osób.