Laura pokonana, gramy dalej w pucharze!

Błonianka pokonała na wyjeździe Laurę Chylice 4:1 ( 2:1 ). Bramki dla naszej drużyny strzelili, trzy Tomasz Sieński i jedną z rzutu karnego Marcin Gregorowicz.

Zagraliśmy w składzie: Osuch ( 46' Dwórzyński ), Brewczyński ( 57' Łoś ), Zalewski ( 57' Włodarczyk ), Skorża, Dominik Jarczak, Przybylski, Ozimek ( 57' Bartoszewicz ), Krawczyk, Bartnik, Kępka ( 57' Dawid Jarczak ), Sieński ( 57'Gregorowicz ).

Kartki: żółte Dawid Jarczak, Krawczyk. Czerwona Dwórzyński ( za zagranie ręką za polem karnym ).

Bramki: Sieński ( 32, 41 i 55 minuta ), Gregorowicz z karnego w 76 minucie. W 32 minucie Tomek Sieński nie wykorzystał rzutu karnego.

W 1/4 finału zagramy z Józefovia Józefów. Spotkanie zostanie rozegrane 3 października o godzinie 15:30 w Józefowie.