JESTEŚMY GOTOWI ZDOBYĆ 3 PUNKTY!!!

Już za kilka godzin Błonianka zagra swój pierwszy mecz w rundzie rewanżowej.

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z trenerem Błonianki, Jakubem Popińskim.

Bloniak23: Kuba za nami okres przygotowawczy, możesz go nam króciutko podsumować.

Jakub Popiński: Okres przygotowawczy, czyli najcięższy i najnudniejszy czas dla drużyny dobiegł końca. Jestem bardzo zadowolony z chłopaków i ich zaangażowania podczas minionych dwóch miesięcy. Większość sparingów graliśmy z teoretycznie lepszymi zespołami a przy obciążeniach okresu przygotowawczego, trzeba było mocno się napracować w grach sparingowych. Niestety nie ominęły nas drobne i dość poważne kontuzje, ale myślę, że po następnej kolejce powinniśmy trenować już w komplecie. Teraz czeka nas już 3 miesiące meczy o stawkę i mam nadzieję, meczy pozytywnie kończących sie dla Błonianki.

Bloniak23: Udało się nam zatrzymać wszystkich zawodników, którzy reprezentowali nas w rundzie jesiennej. To chyba duży sukces?

KP: Nie ode mnie zależało czy ktoś zostanie w tej drużynie czy nie. Każdy z zawodników decyzję o zostaniu w drużynie podjął sam i nikogo nie trzeba było do tego namawiać. Skoro zostaliśmy w tym samym komplecie, plus nowi zawodnicy to znaczy, że jeszcze się nie gryziemy i jeszcze trochę ze sobą wytrzymamy. Jeśli któryś z zawodników będzie chciał kontynuować swoją piłkarską karierę w innym klubie to pewnie tak się stanie.

Bloniak23: Dołączyło do nas kilku nowych graczy. Możesz nam ich krótko przedstawić?

KP: Jak na przerwę zimową dołączyło do nas sporo zawodników. Cieszę się bo dołączyło do nas kilku młodzieżowców i przyjemnie jest patrzeć jak chcą się rozwijać i wchodzić w piłkę seniorską .Z bardziej doświadczonych zawodników dołączył do nas boczny pomocnik Bartek Nowak. Kamil Kudelski, który ma tą zaletę, że potrafi zagrać na wielu pozycjach. Schamlewski Adrian trafił do nas dopiero dzisiaj na zasadzie wymiany zawodników, ale również mocno wierzymy, że pomoże zespołowi w lepszej grze. Dołączył do nas również bramkarz Jacek Kielmer i w końcu doczekaliśmy się trzech bramkarzy

Bloniak23: Jaki nastroje panują w drużynie przed pierwszym meczem z FC Lesznowola?

KP: Myślę, że żadnego z zawodników nie trzeba dodatkowo motywować na mecz z Lesznowolą. Po ciężkiej pracy jaką wykonali w zimę, nadszedł czas pierwszego meczu o punkty i widząc po drużynie już nie mogą się doczekać pierwszego gwizdka .JESTEŚMY GOTOWI ZDOBYĆ 3 PUNKTY!!!

Bloniak23: Nasi grupowi rywale także się wzmocnili, jak oceniasz ich transfery?

KP: Nie wiem o jakich rywalach mówisz, ale oczywiście co nie co słyszałem. Ostatnio kiepsko sypiam, ale to zdecydowanie nie ze względu na transfery przeciwników. Nikomu nie zaglądam do jego piaskownicy i nie będę oceniał transferów, ponieważ boisko wszystko zweryfikuje. Wygrać i przegrać można z każdym, ale my wychodząc na każdy mecz będziemy chcieli go wygrać, niezależnie z kim będziemy grać.

Bloniak23: Dziękuję za rozmowę i życzę Tobie i całej drużynie udanego startu w rundzie rewanżowej.

KP: Do zobaczenia w sobotę na meczu.