Chylice zdobyte!!!

LAURA Chylice - BŁONIANKA Błonie 0-1 ( 0-0 )

87' Dorian Zdanowicz

Błonianka zagrał w składzie:  Żebrowski, Pater, Wasiak, Boniowski, Antoniak, Baranowski, Niezgoda, Mąka ( 82' Rajczak ), Smoliński, Sieński ( 90' Kujawa ), Michałowski ( 62' Zdanowicz ).

Bardzo cenne 3 punkty, zdobyła w dniu wczorajszym Błonianka na ciężkim terenie w Chylicach.

Pierwsza połowa spotkania dość wyrównana w której zarówna jedna jak i druga drużyna miała swoje szanse na zdobycie gola. Brak skuteczności po obu stronach spowodował że pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga połowa spotkania to zdecydowana dominacja gości. Na trzy minuty przed końcem spotkania pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Dorian Zdanowicz i zapewnił Błoniance zwycięstwo w tym spotkaniu. Doriana zmienił w drugiej połowie Michałowskiego. Był to pierwszy mecz Doriana po długiej kontuzji.

W ramach ciekawostki, Błonianka jest jedyną niepokonaną drużyną, w tym sezonie, biorąc pod uwagę rozgrywki od ekstraklasy do ligi okręgowej na Mazowszu ;-)

Następny mecz zagramy w najbliższą niedziele z Kosą Konstancin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30.

BŁONIANKA II Błonie - Błękitni Korytów 0-4 ( 0-3 )

Zagraliśmy w składzie: Sar, Ł.Mikulski, Ł.Ochocki (Kacprzak), Gajewski, Pobiedziński (Wojtasik), Baraniak, Wojcik, D.Karpiński, Mędygrał, S. Mikulski ( Świętochowski ) Ł.Karpiński.