Błonianka przegrywa z Sarmatą

W piątkowym meczu Ligi Oldbojów, drużyna Błonianki Błonie przegrała z Sarmatą Warszawa 2:3(1:1).

Nasz zespół zdecydowanie odważniej rozpoczął pojedynek i dość szybko objął prowadzenie za sprawą celnego trafienia Bartka Kujawy przy asyście Huberta Liszkiewicza. Goście, nieco spóźnieni na mecz, rozkręcali się wraz z upływającym czasem. Sarmacie udało się przeprowadzić kontratak i wyrównać stan rywalizacji. Sędzia zawodów pozwolił na nieco ostrzejszą grę, która pozasportowo podgrzała atmosferę. Mnożyły się faule i niepotrzebne dyskusje.

Po zmianie stron obie drużyny wróciły do rywalizacji choć część zawodników miała wciąż sobie coś do powiedzenia. Piłkarskie emocje znów odżyły kiedy Sarmata zdobył gola. Wcześniej Kamil Wójcik trafił w słupek a Marcin Kacprzak w dogodnej sytuacji posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką. Błonianka dążyła do wyrównania i udało jej się to po bramce Liszkiewicza. Ostatnie słowo należało jednak do warszawiaków, którzy wyrwali zwycięstwo w ostatniej akcji meczu.