Rezerwy jadą do Nadarzyna
Druga drużyna seniorów rywalizująca w warszawskiej Lidze Okręgowej, w ramach 11 serii gier, rozegra na wyjeździe mecz z GLKS Nadarzyn. Najbliższy przeciwnik to również sąsiad w ligowej tabeli, który z przewagą jednego punktu wyprzedza Błoniankę (13pkt) w klasyfikacji.
Co ciekawe, obie ekipy mają identyczny stosunek boiskowych rozstrzygnięć w zestawieniu meczów domowych (Nadarzyn) do wyjazdowych (Błonianka) - czyli żadnej wygranej, dwa remisy i dwie porażki. Drużyna z Nadarzyna nie wygrała od czterech spotkań. Błonianka natomiast gra w kratkę - przeplata wysokie zwycięstwo hokejowym remisem albo porażką z wyżej notowanym rywalem.
Trener Bartek Gołębiewski zapewne ma coraz większy problem by poukładać kadrę meczową z uwagi na coraz liczniejszą grupę zawodników, która jest powoływana na spotkania pierwszej drużyny. Cieszymy się, rzecz jasna, że rezerwy są realnym i wartościowym wsparciem dla III-ligowego zespołu. Szkoda jedynie, że w klubie wciąż jest "dziura rocznikowa" i brakuje drużyny juniorów, z której w naturalny sposób można wyłowić zawodników aspirujących do gry w seniorskiej piłce.
Mecz GLKS Nadarzyn - Błonianka Błonie, w sobotę 23 października o godzinie 15:00.