Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:7
Passovia Pass
Wrzos Międzyborów
4:2
Promyk Nowa Sucha
Zaborowianka Zaborów
3:1
Ryś Laski
Błękitni Korytów
3:4
KS Piast Feliksów
Tajfun Brochów
3:3
UKS Ołtarzew
Orzeł Kampinos
4:2
Partyzant Leszno
Józefowianka Józefów
2:5
Błonianka II Błonie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:1
Ryś Laski
Promyk Nowa Sucha
2:4
Orzeł Kampinos
Passovia Pass
6:5
Błękitni Korytów
Partyzant Leszno
3:0*
LKS II Chlebnia
KS Piast Feliksów
0:0
Zaborowianka Zaborów
Tajfun Brochów
2:2
Józefowianka Józefów
Błonianka II Błonie
1:2
Wrzos Międzyborów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:3
Promyk Nowa Sucha
Wrzos Międzyborów
4:1
Tajfun Brochów
Ryś Laski
3:0
KS Piast Feliksów
Zaborowianka Zaborów
1:2
Passovia Pass
Błękitni Korytów
4:1
Partyzant Leszno
Józefowianka Józefów
1:4
UKS Ołtarzew
Orzeł Kampinos
2:4
Błonianka II Błonie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:2
KS Piast Feliksów
Promyk Nowa Sucha
6:1
Błękitni Korytów
Passovia Pass
0:3
Ryś Laski
Partyzant Leszno
4:1
Zaborowianka Zaborów
Tajfun Brochów
0:1
Orzeł Kampinos
Józefowianka Józefów
4:0
Wrzos Międzyborów
Błonianka II Błonie
8:1
LKS II Chlebnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
1:6
Tajfun Brochów
Wrzos Międzyborów
3:1
UKS Ołtarzew
Ryś Laski
1:1
Partyzant Leszno
Zaborowianka Zaborów
2:2
Promyk Nowa Sucha
KS Piast Feliksów
4:0
Passovia Pass
Orzeł Kampinos
3:4
Józefowianka Józefów
Błękitni Korytów
0:0
Błonianka II Błonie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ołtarzew
1:1
Passovia Pass
Promyk Nowa Sucha
2:3
Ryś Laski
Partyzant Leszno
2:0
KS Piast Feliksów
Tajfun Brochów
1:1
Błękitni Korytów
Józefowianka Józefów
4:0
LKS II Chlebnia
Błonianka II Błonie
6:1
Zaborowianka Zaborów
Wrzos Międzyborów
- : -
Orzeł Kampinos
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
4:2
Wrzos Międzyborów
Zaborowianka Zaborów
3:2
Tajfun Brochów
Błękitni Korytów
4:2
Józefowianka Józefów
Passovia Pass
2:1
Partyzant Leszno
KS Piast Feliksów
4:1
Promyk Nowa Sucha
Orzeł Kampinos
1:2
UKS Ołtarzew
Ryś Laski
3:5
Błonianka II Błonie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Międzyborów
3:0
Błękitni Korytów
UKS Ołtarzew
4:2
Partyzant Leszno
Promyk Nowa Sucha
7:2
Passovia Pass
Tajfun Brochów
2:1
Ryś Laski
Orzeł Kampinos
1:1
LKS II Chlebnia
Józefowianka Józefów
5:2
Zaborowianka Zaborów
Błonianka II Błonie
8:1
KS Piast Feliksów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
4:3
UKS Ołtarzew
Ryś Laski
0:3
Józefowianka Józefów
Zaborowianka Zaborów
2:0
Wrzos Międzyborów
Błękitni Korytów
5:0
Orzeł Kampinos
Partyzant Leszno
1:0
Promyk Nowa Sucha
KS Piast Feliksów
1:1
Tajfun Brochów
Passovia Pass
3:0
Błonianka II Błonie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Chlebnia
- : -
Błękitni Korytów
Wrzos Międzyborów
- : -
Ryś Laski
UKS Ołtarzew
- : -
Promyk Nowa Sucha
Tajfun Brochów
- : -
Passovia Pass
Orzeł Kampinos
- : -
Zaborowianka Zaborów
Józefowianka Józefów
- : -
KS Piast Feliksów
Błonianka II Błonie
- : -
Partyzant Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ryś Laski
- : -
Orzeł Kampinos
Zaborowianka Zaborów
- : -
LKS II Chlebnia
Błękitni Korytów
- : -
UKS Ołtarzew
Promyk Nowa Sucha
- : -
Błonianka II Błonie
Passovia Pass
- : -
Józefowianka Józefów
Partyzant Leszno
- : -
Tajfun Brochów
KS Piast Feliksów
- : -
Wrzos Międzyborów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?