Zmarnowana szansa na awans w górę tabeli. Rezerwy poległy w Mszczonowie.

Dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach i doczekaliśmy się bardzo ważnego dla nas meczu z sąsiadem z tabeli, Szydłowianką ( obie ekipy dzieliły tylko dwa punkty ). Jak zwykle, licznie zgromadzona publiczność błońska, czekała na dobre widowisko, niestety tego dnia obydwie ekipy prezentowały raczej poziom okręgowy a nie czwarto ligowy, co jest bardzo smutne.

Pierwsza i druga połowa bardo słabe w wykonaniu obydwu drużyn. Bardzo dużo walki, niepotrzebnych fauli i strat.

W końcówce pierwszej połowy na prowadzenie, wyprowadził nas Michał Feliksiak, który wykorzystał podanie od Tomka Sieńskiego i skierował piłkę do bramki obok bezradnego golkipera gości.

W drugiej połowie to goście byli stroną przeważającą. Jednak ich ataki skutecznie neutralizowali nasi obrońcy. W ostatniej minucie meczu, niestety tracimy bramkę i zwycięstwo wymyka nam się z rąk. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, mija naszych defensorów i spada na głowę najlepszego snajpera naszej ligi, Kamila Czerneckiego a ten przedłuża lot piłki i pakuje ją do naszej bramki. Mamy remis i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Podsumowując mecz walki, ale na bardzo słabym poziomie.

W najbliższą środę czeka nas kolejne trudne zadanie. Zagramy u siebie z Mszczonowianką.

Początek spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00.

Błonianka Błonie - Szydłowianka Szydłowiec 1:1

Bramki:Michał Feliksiak 45 (asysta Tomasz Sieński) - Kamil Czarnecki 90 (asysta Tomasz Zagórski)
Żółte kartki:Feliksiak, Niezgoda, Szczepański, Sieński - Czarnecki
Czerwona kartka:Michałowski (90, za brutalny faul)
Błonianka:Dwórzyński - Potocki, Pater, Kudelski, Boniowski - Baranowski (70 Michałowski), Niezgoda, Niemyjski, Szczepański – Feliksiak (90 Ochocki), Sieński
Szydłowianka:Wieczorek - Suwara, Jakubczyk, Drożdżał, Łaciak - M. Janik (77 Kowalczyk), Wiatrak (62 Kalbarczyk), Czarnota, Zagórski, Szyszka (62 Miller) - Czarnecki

Rezerwy, niestety przegrały z drugą drużyną z Mszczonowa 3-2. Bramki strzelili: Fitas i Mędygrał. Dodatkowo rezerwy dostały, walkowera na swoją korzyść w meczu drugiej kolejki z Rysiem Laski.