Zapowiedź meczu z Naprzodem. Startuje A-klasa!

Przed nami 17 kolejka warszawskiej Ligi Okręgowej. W sobotnie południe Błonianka podejmie na własnym obiekcie drużynę Naprzodu Brwinów. W ostatniej kolejce Błonianka pewnie pokonała FC Lesznowola 3-0, zaś nasi sobotni rywale przegrali w Chylicach także 3-0.

Naprzód z 21 punktami na koncie, zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli LO.

Jesienią w Brwinowie po bardzo zaciętym meczu padł remis 1-1 ( 1-0 ). Honorową bramkę dla gości strzelił wówczas Tomasz Sieński.

Naprzód jest drużyną z którą gra się nam dosyć ciężko, więc zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Mecz z Naprzodem “live” w internecie

BŁONIANKA BŁONIE – NAPRZÓD BRWINÓW

Sobota, 21.03.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

W ten weekend rusza także A-klasa w której reprezentują nas rezerwy Błonianki. Naszym pierwszym rywalem na wiosnę będzie zespół Promyka Nowa Sucha.

Jesienią to drużyna z Nowej Suchej była górą i pokonała nas na własnym stadionie 3-2. Bramkę strzelił Bartek Jabłoński, padł też gol samobójczy dla naszej drużyny.

Niestety jedynego strzelca bramki w tym meczu nie zobaczymy w sobotę na boisku. Bartek Jabłoński zmienił barwy i na zasadzie wypożyczenia, wiosną będzie reprezentował ekipę Passovi Pass. Życzymy powodzenia w nowym klubie.

BŁONIANKA BŁONIE – PROMYK NOWA SUCHA

Sobota, 21.03.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30.

U13 Błonianka Błonie – Znicz II Pruszków, Niedziela 22.03.2015. Godzina 11:00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW NA STADION PRZY LEGIONÓW 3A!!!