Zapowiedź

Przed nami jedenasta kolejka warszawskiej Ligi Okręgowej. Podopieczni Kuby Popińskiego gościć będą w Chylicach, gdzie rozegrają mecz z miejscową Laurą.
Gospodarze najbliższego spotkania są bezkompromisowi... pięć meczów wygranych, pięć przegranych. 15 zdobytych punktów pozwala im otwierać dolną połówkę tabeli.
Niepokonana dotychczas Błonianka Błonie z 26 punktami na koncie lideruje w rozgrywkach "okręgówki". Pięć kolejnych wygranych i głód sukcesu pozwala stawić Nasz zespół w roli faworyta w meczu z Laurą.

Warto wspomnieć, że cztery miesiące temu Błonianka Błonie pokonała Laurę w Chylicach 2:1 - po golach Doriana Zdanowicza oraz Rafała Grzelaka (w 93 minucie).
Jak tym razem zakończy się rywalzacja obu drużyn? Przekonamy się w niedzielę, początek meczu o godzinie 13:30.

Również w niedzielę, ale na stadion przy Legionów przyjeżdża lider A-Klasy, ekipa Błękitnych Korytów, którą podejmować będą rezerwy Błonianki Błonie. Nasza drużyna po 10 meczach, z dorobkiem 14 punktów zajmuje 10 miejsce w tabeli. Goście zgromadzili 24 punkty, i są jedynym zespołem bez porażki a w meczach odnieśli siedem zwycięstw i trzy remisy.
Początek spotkania o godzinie 15:30

A oto jak przedstawia się pełny harmonogram na najbliższy weekend:

11:00 U10 Zaborowianka Zaborów - Błonianka 2005 Błonie
11:00 U13 Błonianka 2002 Błonie - Znicz Pruszków