Zapowiedź 21 kolejki LO.

W 21 kolejce LO, naszym rywalem będzie LKS Chlebnia.
W rundzie rewanżowej zespołowi Rafała Smalca wiedzie się nie najlepiej a miała być to drużyna, która skutecznie powalczy o awans do IV ligi. W ostatnich pięciu spotkaniach, Chlebnia dwa razy zwyciężała, raz zremisowała i odniosła dwie porażki. W jesiennym pojedynku górą była Błonianka, która pokonała po dramatycznym meczu gości z Chlebni 2-1. Bramki w tym spotkaniu strzelili Patryk Smoliński i w ostatniej minucie spotkania, piękną bramkę głową zdobył Kamil Mąka.
Nie mieli byśmy nic przeciwko, żeby powtórzyła się sytuacja z jesieni. Nie wątpliwie czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Jeśli gospodarze przegrają rywalizację z liderem to będzie im już bardzo ciężko nawiązać walkę o lokatę premiującą awans do wyższej ligi.

Mecz z Chlebnią “live” w internecie

LKS CHLEBNIA – BŁONIANKA BŁONIE
Sobota, 18.04.2015. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Drugą drużynę czeka wyjazd do Płochocina. W meczu jesiennym Błonianka pokonała gości z Płochocina 2-1. Dwie bramki w tym meczu strzelił Łukasz Karpiński.
FC PŁOCHOCIN – BŁONIANKA II BŁONIE
Sobota, 18.04.2015. Początek spotkania godzina 11:00.

Pełen rozkład meczów wszystkich drużyn Błonianki Błonie:
Sobota (18-04-2015)
LKS Chlebnia - KS Błonianka 12.00 Liga Okręgowa
FC Płochocin - KS Błonianka II 11.00 A-KLASA
KS Błonianka 2002 - (sparing?) 11.30
Niedziela (19-04-2015)
KS Błonianka 2003 - KS Ursus II Warszawa 13.00
KS Błonianka 2004- MKS Znicz Pruszków 11.00 (boisko ORLIK!)

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecze naszych drużyn!