Zapowiedź

Przed nami czwarta kolejka warszawskiej Ligi Okręgowej. W niedzielne popołudnie, w Zaborowie Błonianka Błonie zmierzy się z miejscową Zaborowianką. Gospodarze są beniaminkiem tegorocznych rozgrywek i w dotychczasowych trzech meczach zanotowali jedną wygraną oraz dwie porażki. Nasza drużyna odrabiając w środę zaległości, z siedmioma punktami plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, mając w dorobku dwie wygrane oraz remis.
W przedsezonowym meczu towarzyskim pomiędzy obiema ekipami padł remis 3:3. Jak będzie w ligowej potyczce? Przekonamy się w najbliższą niedzielę.

ZABOROWIANKA ZABORÓW - BŁONIANKA BŁONIE
Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00.

W A-klasie, rezerwy Błonianki Błonie walczyć będą w Lesznie o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Partyzant pod wodzą Władysława Dąbrowskiego wygrał dwa z trzech meczów. Błonianka nastomiast przegrała nieznacznie 2:3 w Nowej Suchej ale później poległa 1:4 w Feliksowie. Przed tygodniem nasza drużyna podzieliła się punktami z Passovią Pass. Mecz odbędzie się w sobotę.

PARTYZANT LESZNO - BŁONIANKA II BŁONIE
Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00.

Drużyny młodzieżowe również będą rywalizować w swoich kategoriach wiekowych, ale tylko trzy (z pięciu) mecze zostaną rozegrane w najbliższy weekend:
U16 Błonianka Błonie - KS Teresin (Odwołany)
U13 Znicz Pruszków - Błonianka Błonie (Sobota, 14:00)
U12 UMKS Piaseczno - Błonianka Błonie (Sobota, 9:45)

U11 Legion Pruszków - Błonianka Błonie (Odwołany)
U10 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie (Niedziela, 15:00)