Zapowiedź

KORONA Góra Kalwaria - BŁONIANKA Błonie

Przed nami trzecia kolejka warszawskiej Ligi Okręgowej. W sobotę Błonianka Błonie zmierzy się w Górze Kalwarii z miejscową Koroną. Rywale w dotychczasowych meczach wygrali z Milanem Milanówek 5:2 oraz przegrali z Laurą Chylice 0:2.
W ubiegłym sezonie Błonianka dwukrotnie pokonała Koronę - aż 5:1 na boisku rywala i 1:0 w Błoniu. Gospodarze na pewno będą chcieli się zrewanżować za sromotną porażkę na własnym stadionie, rok temu  a piłkarze Błonianki udowodnić, że będą się liczyć w walce o czołowe lokaty..

Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:00.

PASSOVIA Pass - BŁONIANKA II Błonie

W warszawskiej Klasie A, na boisku w Passie dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy Passovią Pass a rezerwami Błonianki Błonie. Sobotnia rywalizacja przyniesie dużą dawkę sportowych emocji a smaczku doda obecność byłych zawodników oraz trenera Błonianki w zespole Passovii.
Passovia wygrała obydwa dotychczasowe mecze, w których wypunktowała beniaminka z Budek Piaseckich 4:1 oraz rozgromiła czołowy zespół minionego sezonu - Promyka Nowa Sucha aż 6:0. Dziesieć bramek padło łupem: Daniela Szrebki (5 goli), Konrada Pułki, Michała Wasiaka, Mateusza Skalskiego, Łukasza Dembińskiego i Marcina Szewczyka.
Nasze rezerwy z kolei przegrały w Nowej Suchej 2:3 oraz poległy w Feliksowie 1:4.
Faworytem meczu z pewnością jest Passovia ale derby rządzą się swoimi prawami. Emocji nie zabraknie.

Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17:00.

U16' PIAST Piastów - BŁONIANKA Błonie

Również w sobotę, drużyna juniorów rozpocznie zmagania w II Warszawskiej Lidze Juniorów U16. Pierwszym rywalem będzie Piast Piastów. Mecz w Piastowie o godzinie 16:00.