Zaczynamy IV ligowe zmagania!

Zaczynamy piłkarską wiosnę!

Już w najbliższą sobotę, po zimowej przerwie, rozgrywki wznowią kluby z mazowieckiej IV Ligi.

Błonianka Błonie w pierwszym meczu rundy rewanżowej zmierzy się z drużyną MKS Piaseczno. Ze względu na zły stan boiska w Błoniu, spotkanie zostanie rozegrane na sztucznym boisku w Piasecznie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

W zimowej grze kontrolnej, nasza ekipa wygrała z rywalem 4:3, natomiast jesienią Błonianka wywiozła komplet punktów z Piaseczna po zwycięstwie 3:1.

Na innych boiskach ciekawie zapowiada się konfrontacja drużyn z okręgu radomskiego - liderująca Broń Radom podejmie czwarty w tabeli Oskar Przysucha. Natomiast w Jazgarzewie zmierzą się nasi "sąsiedzi". Sparta (5) gościć będzie Mazur Karczew (7)!

Pomimo wycofania się Startu Otwock i anulowaniu ich wyników, sytuacja w tabeli nie uległa większym przetasowaniom. Osiemnastu zespołom anulowano... trzy punkty za zwycięstwo (jedynie LKS Promna "zyskał" po porażce ze Startem). Błonianka zgromadziła 31pkt (10-1-7) i zajmuje szóste miejsce. Piaseczno jest na 11 pozycji z 26pkt na koncie (8-2-8).

W okresie przygotowawczym Błonianka Błonie rozegrała dziesięć spotkań towarzyskich. Osiem zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny, jedno dość szybko zostało przerwane, natomiast raz wygrali rywale.

21.01 MKS Piaseczno (IV) 4:3