Zaborowianka rozbita przy Legionów 3A.

Mecz rozpoczął się dla klubu z Błonia bardzo dobrze, szybko strzelona bramka Oskara po dośrodkowaniu Piotrka w 10 minucie spotkania dała pewność siebie. Błonianka kontrolowała grę, kilkoma znakomitymi crossami popisał się Mariusz Gajewski. W 28 minucie padła kolejna bramka po dobrej akcji Kacpra Sroki, położył dwóch rywali a następnie wykończył akcję z zimną krwią. Drużyna Błonianki była nadal głodna bramek i zdobył ją Dominik Bartnik, który wcześniej sprawiał dużo problemów obrońcom Zaborowianki. Po dośrodkowaniu oddał strzał i padła kolejna bramka na 3:0 już w 36 minucie. Nie musieliśmy długo czekać na kolejną bramkę zdobył ją Oskar tuż przed gwizdkiem sędziego oznaczającym koniec pierwszej połowy.

Po przerwie na boisko weszli Adrian Wasiak, Bartek Wojtasik i Mikołaj Ozimek a opuścili Dominik Bartnik, Bartek Przybylski i Paweł Mędygrał. W drugiej połowie Błonianka dalej kontrolowała grę prowadziła ataki oddawała strzały i tym samym nie pozwalała na zbyt wiele drużynie z Zaborowa, lecz w 57 minucie chwila dekoncentracji spowodowała stratę bramki. W 59 minucie hat-trick'a skompletował Oskar po podaniu Sroki. W 60 min. boisko opuścił Szymon Wawryło a zastąpił go Robert. Chwilę później bramkarz z Zaborowa nie wytrzymał i zaczął nie potrzebnie krzyczeć w stronę sędziego za co został odgwizdany rzut wolny pośredni. Dobrze rozegrany przez Piotrka i Oskara dał kolejną bramkę Błoniance. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

Skład: Rusinowicz, Koperda, Szymon Wawryło, Mędygrał, Sroka, Piwowarski, Oracki, Przybylski, Wojtasik Piotr jr., Gajewski, Bartnik.

Zagrali także: Mąka, Krzowski, Kacper Wawryło, Bartek Wojtasik, Ozimek, Adrian Wasiak.

Bramki: Oracki trzy ( 10, 45 i 66 minuta ), Sroka dwie ( 28 i 59 minuta ), Bartnik ( 36 minuta ).