Zaborów zdobyty!!!

ZABOROWIANKA Zaborów - BŁONIANKA łonie 1-5 ( 1-2 )

20' Tomasz Sieński

41' Daniel Zdzieszyński

65' Tomasz Sieński

75' Kamil Mąka

82' Daniel Zdzieszyński

Błonianka zagrała w składzie: Michalak, Antoniak, Pater, Baranowski ( 80' Ochocki ), Boniowski, Niezgoda, Mąka, Smoliński ( 68' Wasiak ), Zdanowicz, Zdzieszyński, Sieński.

Błonianka pokonała w niedzielne popołudnie Zabrowiankę Zaborów 5-1 ( 2-1 ).

Na pierwszego gola przyszło nam poczekać aż do 20 minuty, kiedy to pięknym uderzeniem z woleja popisał się Tomasz Sieński i tym samym otworzył wynik spotkania.

W 39 minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania po stałym fragmencie gry. Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy, Daniel Zdzieszyński wykorzystuje zamieszanie w polu karnym Zaborowianki i strzałem głową wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.

W drugiej połowie bramki dla Błonianki strzelali kolejno, Sieński, Kamil Mąka i ponownie Daniel Zdzieszyński.

Przez całe spotkanie to goście byli stroną dominującą i zasłużenie wygrali to spotkanie.

Teraz czekają nas bardzo ważne dwa spotkania z Perłą w Złotokłosie i Chlebnią na własnym obiekcie.

Najbliższe spotkanie z Perłą zostało zaplanowane na środę ( 03.09.2014 ). Początek meczu godzina 17:00.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz!!!

PARTYZANT Leszno - BŁONIANKA II Błonie 2-2 ( 2-0 )

Bramki strzelili: Bartek Kujawa i Łukasz Karpiński