Z Wrzosem na remis.

W sobotę 21 kwietnia 2 drużyna Błonianki Błonie rozegrała mecz z drużyną Wrzosu Międzyborów w ramach 18 kolejki warszawskiej A-klasy grupy IV. W rundzie jesiennej drużyna z Błonia po emocjonującym spotkaniu pokonała ówczesnych gospodarzy więc wychodziła pewnie na mecz na własnym stadionie.

Jednak jak sie okazało to goście przystąpili pierwsi do ataku i już w 3 min bramkarz Miłosz musiał po raz pierwszy interweniować. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, już w 16 min Piotr Wojtasik wykonał dobre dośrodkowanie ale akcja zakończyła sie zaledwie rzutem rożnym. Ta akcja chyba rozwścieczyła gości, którzy po sporym zamieszaniu zdobyli bramke po dobrym strzale w samo okienko. Do przerwy Błonianka miała jeszcze kilka dobrych sytuacji na wyrównanie jak np. akcja Adriana Schamlewskiego który został sfaulowany tuż przed linią pola karnego. Sędzia ukarał obrońcę zaledwie żółtą kartką. Uderzenie z rzutu wolnego wykonywanego przez Bartka Piwowarskiego sprawiło pewne problemy bramkarzowi, jednak pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:1

. W drugiej części meczu drużyna pod wodzą Pawła Mędygrała ruszyła do ataku co przełożyło się na bramkę w 56 min po genialnej wrzutce Schamlewskiego i dobrym uderzeniu głową Damiana Karpińskiego który zaledwie kilka minut wcześniej pojawił sie na boisku. Po tej akcji drużyna gospodarzy nabrała wiatru w żagle i już w 59 min mogła wyjść na prowadzenie po rajdzie od połowy boiska w wykonaniu Kacpra Sroki jednak tym razem bramkarz przeciwników był górą wydzierając piłkę mijającemu go napastnikowi. Zaledwie kilka minut później, Paweł Mędygrał pokazał jak dobrze ma ułożoną stopę oddając niebezpieczny strzał z ponad 20 metrów. Pech chciał że trafił zaledwie w słupek i przy ul. Legionów nadal było 1:1. Końcówka meczu była bardzo nerwowa w wykonaniu obu zespołów. W ciągu zaladwie kilku minut piłkarze Błonianki mogli wyjść na prowadzenie, by za chwile z powrotem bronić się we własnym polu karnym. Obu drużynom bardzo zależało na trzech punktach. Walka trwała do ostatniego gwizdka sędziego, jednak po ponad 94 min zawziętej gry punkty zostały podzielone.

Skład: Rusinowicz- Mędygrał, Liszkiewicz, Koperda, Włodarczyk, Gajewski, Piwowarski, Wojtasik, Głowacki, Schamlewski, Sroka

Bramka: 56' Damian Karpiński

Żółta kartka: Damian Karpiński

Zmiany: 46' Głowacki- Karpiński 58' Wojtasik- Smoliński 64' Liszkiewicz- Ochocki 77' Mędygrał- Wasiak 85' Sroka- Mikulski Sebastian.