Z Hutnikiem na remis!

W meczu czwartej kolejki mazowieckiej IV Ligi, Błonianka Błonie gościła na Bielanach, gdzie zmierzyła się z Hutnikiem Warszawa. Pojedynek po kilku kontrowersyjnych sytuacjach zakończył się bezbramkowym remisem.
Nasza drużyna po środowej serii spotkań z siedmioma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce. Liderem z kompletem zwycięstw jest Mazur Karczew.

Pierwsza połowa spotkania a zwłaszcza początkowe 30 minut to zdecydowanie lepsza gra warszawiaków, którzy ustawili się bardzo wysoko i zmusili Błoniankę do gry obronnej. Jednak gospodarze nie potrafili w tej części gry strzelić bramki.

W drugiej części spotkania, gra stała się bardziej wyrównana a nawet bym powiedział że z lekką przewagą gości, którzy mieli kilka dogodnych sytuacji, ale nie potrafili udokumentować ich bramką. Między innymi doskonałą sytuację zmarnował Bartek Nowak, który tylko sobie znany sposób nie trafił do pustej bramki z dwóch metrów. Niestety w całym spotkaniu nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału na bramkę Hutnika. Trzeba też wspomnieć o pracy arbitra głównego w tym spotkaniu, który nie podyktowali dwóch ewidentnych rzutów karnych dla Błonianki.

Następny mecz zagramy już w najbliższą sobotę na własnym obiekcie. Naszym Rywalem będzie KS Raszyn. Początek spotkania godzina 12:00. Zapraszamy!

Błonianka zagrała w składzie: Dwórzyński, Pater, Baranowski, Potocki, Kudelski, Zdzieszyński ( Drożdżal ), Niemyjski, Nowak, Niezgoda, Sieński ( Mąka ), Schamlewski ( Feliksiak ).