Wywiad z Danielem Zdzieszyńskim!

Wywiad z Danielem Zdzieszyńskim, napastnikiem Błonianki Błonie.

bloniak23: Daniel, jak to się stało że trafiłeś do Błonianki?

Daniel Zdzieszyński: Zdecydowałem się zmienić klub z powodu braku zaufania do zarządu poprzedniego klubu i decyzji jakie podejmowali m.in. podziękowanie trenerom z którymi współpracowałem od dłuższego czasu. Moja decyzja okazała się trafiona bo z tego co słyszałem to GKP Targówek podobno wycofuje się z rozgrywek 3 ligi. Błonianką interesowałem się już wcześniej i nawet wypytywałem Tomka Sieńskiego o klub. Do przyjścia tutaj zachęcał mnie również Maciej Baranowski. Bardzo ważnym czynnikiem jest to, że do Błonia mam zdecydowanie bliżej niż do Warszawy, dzięki czemu mogę więcej czasu poświecić swojemu synkowi.

bloniak23: Ostatnio grałeś w 3-ligowym Targówku. Jak wygląda Błonianka na tle drużyny z Warszawy?

DZ: Uważam, że mamy naprawdę dobrą drużynę i bylibyśmy w stanie zagrać jak równy z równym z tą drużyną w której byłem pół roku temu. Mamy w składzie chłopaków którzy do niedawna grali w trzecio ligowych drużynach i wielu innych wartościowych graczy z mniejszym doświadczeniem ale dużymi umiejętnościami.

Bloniak23: Jak według Ciebie wygląda atmosfera w klubie i w drużynie?

DZ: Atmosfera w klubie jak i w drużynie jest extra, oprócz dobrze wykonanej pracy na treningu jest dużo śmiechu. Podoba mi się również to że członkowie zarządu są prawie na każdym treningu przez co widać ich zaangażowanie w działalność klubu.

bloniak23: Runda jesienna, była świetna w Waszym wykonaniu. Możesz ją króciutko podsumować?

DZ: Co tu dużo mówić wyniki i punkty mówią same za siebie, ciężko wykonana praca i założenia trenera mimo braku czasem warunków z powodu rozbudowy klubu, daje nam pierwsze miejsce w tabeli. Szkoda tylko tych straconych czterech punktów, które nam umknęły, mielibyśmy teraz sporą przewagę na starcie drugiej rundy. Mam nadzieje, że nie zabraknie ich na koniec sezonu.

bloniak23: Jak oceniasz szanse na awans Błonianki do 4-ligi?

DZ: Myślę, że jeżeli podejdziemy do rundy wiosennej tak jak do jesiennej i dołożymy do tego jeszcze trochę wysiłku w przygotowaniach zimowych to jesteśmy w stanie awansować a nawet zdobyć więcej punktów niż w poprzedniej rundzie tym bardziej, że pięć pierwszych kolejek gramy u siebie.

bloniak23: Na jak długo chcesz się związać z klubem z Błonia?

DZ:Nie chcę się deklarować bo w życiu bywa różnie. Ja ogólnie nie lubię zmieniać klubu, a z tego jestem jak na razie bardzo zadowolony więc jeśli mi nie podziękuje trener albo zarząd to na razie nigdzie się nie ruszam .

bloniak23: Z którym z zawodników Błonianki masz najlepsze relacje?

DZ: Z wszystkimi chłopakami mam dobre relacje.

bloniak23: Gratuluję świetnego wyniku w rundzie jesiennej i życzę awansu do 4-ligi. Dziękuję za rozmowę

DZ: Bardzo dziękuję i pozdrawiam.