Wysokie zwycięstwo w Nowej Woli!!!

FC LESZNOWOLA - BŁONIANKA BŁONIE 0-4 ( 0-3 )

1' Dorian Zdanowicz

20' Tomasz Sieński

45' Patryk Smoliński

46' Tomasz Sieński

Błonianka zagrała w składzie: Michalak, Antoniak, Pater, Ochocki, Boniowski, Zdzieszyński ( 75' Popiński ), Baranowski, Niezgoda ( 60' Mąka ), Smoliński ( 45' Wasiak  ), Zdanowicz, Sieński.

W zaległym spotkaniu pierwszej kolejki, Błonianka pokonała w Nowej Woli, drużynę FC Lesznowola 4-0 ( 3-0 ).

Cały mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach ( przez całe spotkanie padał ulewny deszcz ) a mimo to nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody i była o klasę lepsza od gospodarzy.

Błonianka wyszła na to spotkanie bardzo skoncentrowana i zmotywowana.

Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie spotkania po bardzo ładnej akcji naszej drużyny, bramkę otwierającą wynik strzelił Dorian Zdanowicz.

Drugą bramkę strzelił nasz najlepszy strzelec Tomasz Sieński, który wykorzystał doskonałe prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, posłał piłkę w prawy róg bramki gospodarzy i tym samym podwyższył wynik spotkania na 2-0.

Trzecia bramkę w ostatniej minucie pierwszej połowy, po bardzo ładnym uderzeniu strzelił Patryk Smoliński.

Pierwsza minuta drugiej połowy spotkania i mamy drugą bramkę. Całkowicie zasnęła obrona gospodarzy i tym samym drugą bramkę w tym spotkaniu wpisuje na swoje konto Tomasz Sieński.

W drugiej połowie obudzili się ofensorzy gospodarzy i mieli dwie, trzy okazję na zdobycie bramki, ale nasza obrona jak i bramkarz nie dopuścili do strzelenia nam bramki.

Całe spotkanie to Błonianka dyktowała warunki gry i była drużyna zdecydowanie lepszą na co wskazuje wynik.

Po tym meczu Błonianka awansowała na wysokie trzecie miejsce w tabeli i traci tylko dwa punkty do UMKSu i Perły!

Następne spotkanie zagramy w najbliższą niedzielę w Zaborowie z Zaborowianką. Początek meczu, godzina 14:00.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to wydarzenie ( przeprowadzimy relację "live" w internecie ).