Wygrywamy z Teresinem!

Bardzo ważne trzy punkty przywozi Błonianka z Sochaczewa, pokonując KS Teresin 1-2 ( 0-1 ).

Całe spotkanie było bardzo wyrównanym widowiskiem z przewagą gry w środku pola.

W Pierwszej połowie prowadzenie gościom dał Daniel Zdzieszyński. Po przerwie gospodarze szybko strzelili gola na 1-1. Zwycięską bramkę dla Błonianki strzelił niezawodny Tomasz Sieński.

Już w najbliższą sobotę rozegramy najważniejszy mecz tej rundy a może i całego sezonu. Zagramy z wiceliderem z Ład. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy.

Bramki: Daniel Zdzieszyński 30’, Tomasz Sieński 70’

Skład Błonianki: Michalak - Pater, Wasiak, Baranowski, Kudelski, Niezgoda, Zdzieszyński, Nowak (89' Wojnarowski), Zdanowicz, Sieński, Schamlewski (63' Mąka).

Rezerwy przegrały z Relaxem Radziwiłłów 4-3. Bramki strzelili, Sylwester Rajczak, Łukasz Karpiński, bramka samobójcza.