27' UKS Łady

41' Tomasz Sieński

88' Kamil Maka

90' Tomasz Sieński

Błonianka wygrała wczoraj w meczu na szczycie z UKS Łady i tym samym wskakuje na pozycje lidera LO.

Od samego początku nasi gracze ostro zabrali do pracy i po 10 minutach prowadziliśmy już 2-0. Dwa błędy środkowego obrońcy gospodarzy, bezlitośnie wykorzystał Tomasz Sieński.

W 27 minucie spotkania, sędzia dopatrzył się zagrania ręką w naszym polu karnym i podyktował rzut karny. Mateusz Żebrowski, broni rzut karny, niestety dobitka okazuje się skuteczna i gospodarze strzelają bramkę kontaktową.

W samej końcówce pierwszej połowy, pięknym strzałem z ponad 20 metrów, popisuje się świetnie dysponowany tego dnia Tomasz Sieński i podwyższa wynik spotkania na 3-1 dla Błonianki.

W 88 minucie spotkania piękne prostopadłe podanie dostaje Kamil Mąka i wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kamil nie marnuje tej sytuacji i mamy już 4-1.

Już w doliczonym czasie, ładna akcje lewą stroną przeprowadził Patryk Smoliński, który podaje piłkę do Sieńskiego a ten pakuje piłkę do pustej bramki.

Podsumowując to Błonianka była drużyną zdecydowanie lepszą i zasłużenie wygrała to spotkanie.

Dziękujemy kibicom, którzy przez całe spotkanie głośno dopingowali nasz zespół.

Błonianka zagrała w składzie: Żebrowski, Pater, Baranowski, Boniowski, Antoniak, Wasiak, Niezgoda, Mąka ( Michałowski ), Smoliński, Zdzieszyński, Sieński ( Kujawa )

BŁONIANKA II Błonie - UKS Ołtarzew 4-3 ( 1-1 )

Bramki strzelili: dwie Sylwester Rajczak, Łukasz Karpiński, Paweł Mędygrał.

Rezerwy zagrały w składzie: Sar, Mędygrał, Gajewski, Liszkiewicz, Wojtasik, D. Karpiński, Świętochowski, Wójcik, Baraniak, Rajczak, Ł.Karpiński. Zagrali także: Ł. Mikulski, Kacprzak, Pobiedziński.

Poniżej obszerna relacja video z meczu Łady - Błonianka. Autorem filmu jest Jarosław Aranowski.