Ruszyły przygotowania do rundy wiosennej!!!

W poniedziałek 22 stycznia, po długiej przerwie zimowej, w hali Zespołu Szkół nr 1, odbył się pierwszy trening naszych piłkarzy w 2018 roku.

Trener Konrad Kucharczyk, na treningu miał do dyspozycji wszystkich 24 zawodników pierwszej drużyny. Żaden z piłkarzy nie uskarżał się na urazy, więc kadra trenerska mogła zapoznać się w pełni, z potencjałem drzemiącym w ich nowych podopiecznych. W kadrze zespołu, pojawili się powracający z wypożyczeń Michał Ocipka, Łukasz Ochocki i Ernest Kozłowski. Po dłuższej przerwie, na treningu pojawił się także nasz dawny etatowy golkiper, a obecnie także trener młodych zawodników Błonianki - Mateusz Żebrowski. Z drużyną, jako jedyny, pożegnał się Michał Szkatulnik, Michałowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszej drużyny i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłka nożną. Treningi będą odbywały się cztery razy w tygodniu i przeplatane będą grami kontrolnymi (terminarz gier kontrolnych jest znany), o godzinach spotkań będziemy w miarę możliwości za pośrednictwem strony internetowej i profilu fb.