Rezerwy pokonały Partyzanta!

W sobotę 14 października o godzinie 15.30 w Lesznie rozpoczął się mecz pomiędzy II drużyną Błonianki a miejscowym Partyzantem.

Mecz od początku był wyrównany, jednak to gospodarze starali się rozgrywać piłkę. Błonianka czekała na błąd przeciwnika i wtedy dopiero atakowała. Wiele takich kontrataków kończyło się groźnymi sytuacjami pod bramką drużyny z Leszna . Po jednej z zespołowych akcji gości pada gol na 1:0, Sroka zagrywa doskonałą prostopadłą piłkę, a Oracki przechodzi bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. Pierwsza połowa spotkania kończy się jednobramkową przewagą Błonianki .

W drugiej połowie zdecydowanie przeważali piłkarze Partyzanta. Cofnięta ekipa z Błonia sporadycznie atakowała, w głównej mierze broniąc dostępu do własnej bramki. Mimo ataków gospodarzy to goście w 70 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0. Po asyście Mędygrała bramkę pewnym strzałem z okolic pola karnego zdobywa Bonarski. W 75 minucie po dwóch upomnieniach w jednej akcji kartką żółtą boisko musi opuścić skrzydłowy gości. Błonianka musiała kończyć mecz w dziesiątkę. Grający z jednym zawodnikiem przewagi, Partyzant ruszył do odrabiania strat. Dośrodkowanie w 80 minucie poskutkowało bramką zawodnika z Leszna. W końcowych minutach Sroka dwoił się i troił, biorąc grę na siebie i odciążając defensywę drużyny z Błonia przed ciągłymi atakami gospodarzy. Jak się okazało później już żadna bramka nie padła w tym meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla przyjezdnych!

Skład: Sar- Mikulski Łukasz I, Koperda, Wasiak, Głowacki- Bonarski, Mędygrał, Smoliński, Wojtasik JR- Sroka, Oracki

Zmiany: 79' Wojtasik jr- Fus 83' Oracki- Wojtasik

Bramki: Oracki i Bonarski