Rezerwy Mistrzem Jesieni!!!

Ostatni mecz rundy jesiennej Błonianka II rozgrywała z drużyną Tajfuna Brochów. Mecz rozpoczął się od lekkiej przewagi Błonianki, lecz nie przekładało to się na sytuację bramkowe. W 28 minucie Oskar dobrze nacisnął na obrońcę i odebrał piłkę, następnie położył bramkarza i zdobył bramkę na 1:0. Drużyna z Błonia nie cieszyła się z prowadzenia zbyt długo bo już w 35 minucie Tajfun zdobył bramkę po podaniu prostopadłym. Jeszcze w pierwszej połowie składną akcję Błonianki wykończył Kacper Sroka po podaniu Bartka Piwowarskiego.

Na początku drugiej połowy po zamieszaniu w polu karnym sytuacje miał Mariusz Gajewski, lecz obrońca wybił mu piłkę spod nogi. W drugiej połowie Błonianka przeważała lecz dopiero w 89 minucie zaowocowało to drugą bramką w tym meczu Kacpra Sroki, tym razem po podaniu Szymańskiego.

Rezerwy wygrywają z Tajfunem i tym samym zostają mistrzem jesieni w serie A z sześciu punktową przewagą na drugą w tabeli Józefowianką Józefów.

Skład: Rusinowicz, Szymon Wawryło ( Szydłowski ), Koperda, Ozimek ( Fus - kontuzja ) – ( Smoliński ), Mędygrał, Sroka ( Wojtas ), Piwowarski, Oracki ( Szymański ), Krzowski ( Bartłomiej Wojtasik ), Piotr Wojtasik, Gajewski.

Bramki: Sroka dwie, Oracki.

Żółte kartki: Oracki, Bartłomiej Wojtasik.