Remis z Partyzantem.

W sobotę zagraliśmy mecz na trudnym terenie z Partyzantem Leszno.
Mecz zaczął się o 17:30 a my od razu ruszyliśmy do pressingu co poskutkowało przejęciem naszego zawodnika i pięknego dogrania do Smolińskiego, który zachował zimną krew i nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po bramce przeważaliśmy trochę na boisku i w końcu w 34 minucie po dośrodkowani Wojtasika w polu karnym najlepiej odnalazł się znów Smoliński i podwyższył wynik na 2:0. Partyzant poszedł za ciosem napierał aż w końcu w 43 minucie po przypadkowym zagraniu ręki naszego zawodnika w polu karnym sędzia wskazał na wapno a zawodnik strzelający nie pomylił się. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:2 dla Błonianki.
Po wyjściu na drugą połowę spodziewaliśmy się nasilonego natarcia i tak było co skończyło się bramką w 54 minucie. Remis nikogo nie satysfakcjonował i obie drużyny starały się o gola lecz nie przyniosło to pożądanych skutków i mecz zakończył się wynikiem 2:2.
Skład: Sar- Kacprzak, Gajewski, Koperda, Michałowski- Krochmal ( 46' Wojtasik senior ( 80' Wojtas ) ), Mędygrał, Bonarski, Wojtasik jr ( 90' Więckowski ), Smoliński ( 75' Fus )- Sroka
Karki żółte: Gajewski, Bonarski, Smoliński, Wojtasik jr.
Bramki: 1' Smoliński, 34' Smoliński.