Remis z Orłem.

W Sobotę podejmowaliśmy na własnym stadionie Orzeł Kampinos, sądząc po tabeli można było stwierdzić że gospodarze będą mieli łatwe 3 punkty z przedostatnią drużyną w tabeli.

Mecz rozpoczął się o 11:00 i po chwili pięknym strzałem popisał się kapitan Błonianki Marcin Bonarski, piłka odbiła się od poprzeczki a bramkarz wybił ją z linii bramkowej. Gra toczyła się po jednej stronie jak i po drugiej lecz żadna z drużyn nie wypracowała sobie akcji, po której mogłaby wpaść bramka i tak po 45 minutach było 0:0

Na drugą połowę obie drużyny wybiegły tylko po trzy punkty co widać było walką i dużą ilością żółtych kartek. W około 60 minucie gracze Błonianki zaczęli mocniej atakować, lecz niestety bez bramki, zemściło się to kontrami gości przez co drugą żółtą kartką został ukarany Łukasz Mikulski i niestety musieliśmy grać w 10. W 75 minucie po pięknym strzale z rzutu wolnego grającego trenera Pawła Mędygrała, wychodzimy na prowadzenie. Po bramce zaczęliśmy się bronić a zawodnicy Kampinosu dostali kopa by tylko doprowadzić do remisu, a nawet jeszcze wygrać to spotkanie. Dobra dyspozycja bramkarza dawała nam przez długi okres ciągle trzy punkty, lecz niestety w jednej z ostatnich akcji meczu pięknym strzałem z dystansu popisał się zawodnik gości i było 1:1.

Mimo braków kadrowych, w tym meczu powinniśmy zdobyć 3pkt. Jednak „czegoś zabrakło”… Być może to koncentracja, brak siły lub umiejętności. Już za tydzień w sobotę o 15:00 w Milanówku mamy okazję poprawić dorobek punktowy. Prosimy kibiców o wsparcie!

Skład: Sar- Mikulski Łukasz I, Wojtas, Kacprzak, Głowacki- Karpiński, Bonarski, Smoliński, Wojtasik jr- Oracki, Więckowski

Zmiany: 46' Więckowski- Fus 69' Smoliński- Mędygrał 81' Głowacki- Wojtasik

Żółte kartki: Mikulski Łukasz 2x, Wojtas

Bramka: Mędygrał