Raszyn lepszy od Błonianki w sparingu!

Wczoraj o godzinie 18:00, Błonianka podejmowała na własnym boisku zespół z Raszyna.

Pierwsza połowa spotkania ze wskazaniem na gospodarzy, którzy byli drużyną lepszą i w 33 minucie spotkania po bramce Doriana Zdanowicza obieli prowadzenie w meczu. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki, niestety zawodziła skuteczność. Trzeba podkreślić że dobrze funkcjonowała nasza obrona.

Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu gości z Raszyna, którzy strzelili dwie bramki i nie oddali prowadzenia już do końca spotkania.

Bramka: 33' Zdanowicz.

Zagraliśmy w składzie: testowany, Ochocki, Wasiak, testowany, Michałowski, Pater, Mąka, Zdanowicz, Smoliński, Sieński, testowany. W drugiej połowie zagrali także: Wojnarowski, Antoniak, testowany, Kujawa.