Promyk - Błonianka II Błonie 1:3.

W sobotę 27 października nasza drużyna rezerw rozgrywała mecz na wyjeździe w Nowej Suchej z miejscowym Promykiem. Sytuacja w tabeli naszych rywali jest trudna, bo zajmowali końcowe lokaty.

Mecz rozpoczął się od groźnej sytuacji Promyka w 4 minucie, kiedy piłka odbija się od słupka. Do 19 minuty mecz był wyrównany, wtedy Oskar Oracki wykorzystując silnie wiejący wiatr, strzela przepiękną bramkę z 35 metrów bezpośrednio z rzutu wolnego! W 22 minucie zdobywamy drugą bramkę po strzale Kacpra Sroki i dobitce Bartka Szymańskiego, jednak gol nie zostaje uznany z powodu spalonego. 26 minuta ponownie Kacper Sroka strzela z dystansu, lecz bramkarz Promyka łapie piłkę. W 35 minucie Kacper Sroka dalej bombarduje bramkę gospodarzy, ale bramkarz gospodarzy z problemami łapie piłkę. Druga połowa zaczęła się od ataku zawodników z Nowej Suchej, którzy w przerwie dokonali 3 zmian w składzie i postawili wszystko na jedną kartę. 60 minuta przynosi zamierzony efekt dla drużyny gospodarzy, którzy strzelają wyrównującego gola po sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nasz drużyna po utracie gola przejmuje inicjatywę i już w 65 minucie Robert Krzowski zdobywa bramkę po podaniu Bartka Szymańskiego. Chcemy zdobyć kolejnego gola i rozstrzygnąć losy meczu, jednak nieskuteczność naszych napastników na to nie pozwala. Na szczęście w 82 minucie Robert Krzowski strzela kolejnego gola, tym razem po podaniu Oskara Orackiego, i rozstrzyga losy spotkania.
Wygrywamy pewnie 3:1 i pozostajemy na 1 miejscu w tabeli warszawskiej Serie A. Do końca rundy pozostały nam 2 mecze. Już za tydzień w 4 listopada w niedzielę o 13:00 będziemy grali kolejny mecz wyjazdowy w Ołtarzewie. Serdecznie zapraszamy!

Skład: Rusinowicz- Wojtasik Piotr JR, Mędygrał, Koperda, Wawryło Szymon- Gajewski, Sroka, Krzowski, Fus- Szymański, Oracki

Zmiany: 55' Fus- Smoliński, 75' Wojtasik jr- Wojtas.

Żółte kartki: Gajewski

Bramki: 19' Oracki, 60' Promyk Nowa Sucha 65' Krzowski 82' Krzowski.