Porażka z Milanem w końcówce meczu.

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz z Milanem Milanówek. Pierwsze 20 minut meczu było wyrównane, jednak to Błonianka miała bardziej klarowne sytuacje. Następnie do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Milanówka , którzy przejęli inicjatywę, lecz goście skutecznie neutralizowali ataki przeciwnika.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, ale dobra dyspozycja całego naszego zespołu w defensywie nie pozwalała na zdobycie bramki. W 82 minucie zawodnik gospodarzy oddał strzał, który po rykoszecie wpadła do siatki. Pod koniec gospodarze zdobyli bramkę na 2:0 po sytuacji sam na sam.

Skład: Wigier- Wojtasik jr, Wasiak, Koperda, Mikulski Sebastian- Smoliński, Mędygrał, Bonarski, Oracki- Sroka, Więckowski

Żółte kartki: Mędygrał, oracki

Zmiany: Brak.