Porażka rezerw w derbach.

W sobotę o godzinie 11:00 na stadionie w Passie rozpoczął się mecz rezerw Błonianki z drużyną Passovi Pass. Kibice tłumnie przybyli by zobaczyć pierwsze w nowym sezonie derby Błonia i Passu.

W 6 minucie groźny strzał Piotrka Wojtasika. Po kilku minutach strzał Ozimka. W 18 minucie strzał dryżyny z Passu, lecz niecelny. W 21 minucie strzał Orackiego. Kilka minut później w 28 minucie pada bramka dla Passovi. Od razu po bramce z boiska schodzi kontuzjowany zawodnik Bartek Wojtasik i zastępuje go Robert Krzowski. W 32 minucie wyjście zawodnika Passovi sam na sam, lecz strzał obroniony przez bramkarza Miłosza Rusinowicza. W 35 minucie najgroźniejsza akcja Błonianki nie wykorzystana przez Ozimka. W 38 minucie zawodnik Passovi sprytnie podcina piłkę nad bramkarzem Błonianki, lecz piłka mija bramkę. Połowa kończy się dobrą obroną Miłosza Rusinowicza po strzale głową przez gospodarzy. Do przerwy 1:0 dla Passu.

Po przerwie w 50 minucie gol na 2:0 dla Passovi. Później w 63 minucie strzał Błonianki. W 70 minucie groźny strzał gospodarzy w poprzeczkę. W 74 minucie kolejna akcja gospodarzy, lecz obroniona przez Rusinowicza. Pod koniec meczu w 88 minucie kolejna poprzeczka Passu. W 90 minucie z wolnego próbował zmienić rezultat zawodnik Błonianki, Ochocki. W doliczonym czasie gry w 90+3 minucie pada bramka dla gospodarzy na 3:0.

Błonianka zagrała słabe spotkanie, a zawodnicy z Passu cieszyli się zdobytymi 3 punktami.

Skład: Rusinowicz, Ochocki, Koperda, Mędygrał, Piotr Wojtasik, Piwowarski, Gajewski, Bartek Wojtasik, Ozimek, Sroka, Oracki.

Zmiany: 29’ Bartek Wojtasik-Robert Krzowski, 56’ Piwowarski-Smoliński, Ozimek-Mąka, 73’ Mędygrał-Szymon Wawryło, 80’ Sroka-Kacper Wawryło, 86’ Piotr Wojtasik-Głowacki.