Pomeczowa rozmowa z trenerem!

Pomeczowa rozmowa z trenerem Błonianki Błonie, Jakubem Popińskim.

bloniak23: Wynik spotkania wskazuje na to że, był to typowy mecz na wymianę ciosów?

Jakub Popiński: Jeśli ktoś nie był na meczu pewnie tak pomyśli.

Wszystkie gole straciliśmy ze stałych fragmentów i oprócz tych goli przeciwnicy nie stworzyli zagrożenia pod nasza bramka i o żadnej wymianie ciosów nie może być mowy .W tym meczu byliśmy lepsza drużyną i dlatego wygraliśmy.

Czym zaskoczyła cię Korona?

Niczym!

Proszę podsumuj w kilku zdaniach przebieg tego meczu!

Jestem zadowolony z gry jaką zaprezentowała drużyna.

Kolokwialnie mówiąc chcieliśmy grać w piłkę i konstruować akcje. Praktycznie cały mecz zagraliśmy na jednym poziomie i to bardzo cieszy. Strzeliliśmy pięć bramek a mogliśmy jeszcze kilka kolejnych więc w tej kwestii jest ogromna poprawa w porównaniu do meczu w Brwinowie. Cieszy mnie również, bardzo dobra reakcja drużyny na tracone bramki. Nie jest łatwo podnieść się jak traci się gole w 45 i 47 minucie spotkania.

Brawa dla chłopaków.

Dziękuję bardzo za rozmowę!

Dziękuję