Podział punktów w Korytowie.

W niedzielę o godzinie 16:30 drużyna Błonianki II Błonie rozegrała swój mecz ligowy w ramach 5 kolejki A-klasy z zespołem Błękitni Korytów.

Od początku do ataku od razu ruszyła Błonianka. W czwartej minucie spotkania dobry strzał Sroki. Minutę potem strzał Orackiego. Jednak gospodarze też mieli swoje sytuacje. W jedenastej minucie po dalekim wrzucie z autu groźny strzał jednego z zawodników Korytowa w poprzeczkę. Dwunasta minuta spotkania i kolejny groźny strzał gospodarzy tym razem z rzutu wolnego, lecz bardzo ładną obroną popisał się bramkarz Błonianki Miłosz Rusinowicz.

W drugiej połowie znów przeważała z gry drużyna z Błonia. W 65 minucie po dobrej akcji skrzydłem strzał Piwowarskiego. Gospodarze w drugiej połowie próbowali pokonać bramkarza Błonianki po dalekich rzutach z autu i po błędach w środku pola z kontr. Jednak z gry więcej miała Błonianka. W 81 minucie groźny strzał Bartka Wojtasika. Kolejna dobra sytuacja na strzelenie bramki w 84 minucie, lecz nie wykorzystana przez Orackiego.

Szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji, lecz zdobyty jeden punkt na wyjeździe nie jest złym rezultatem. Następny mecz zagramy z Zaborowianką Zaborów w sobotę, 22 września o 15:00. Zapraszamy!!!

Skład: Rusinowicz – Koperda, Gajewski, Wawryło, Piotr Wojtasik, Mędygrał, Piwowarski, Krzowski, Głowacki, Sroka, Oracki.