Podział punktów w Brwinowie

NAPRZÓD Brwinów - BŁONIANKA Błonie 1:1(1:0)
40' Naprzód
76' Sieński

Błonianka zagrała w składzie: Michalak - Antoniak, Ochocki, Baranowski, Boniowski - Smoliński, Pater, Mąka (60' Niezgoda), Zdanowicz - Zdzieszyński (67' Michałowski), Sieński

Meczem drugiej kolejki z Naprzodem Brwinów, Błonianka Błonie rozpoczęła zmagania w warszawskiej Lidze Okręgowej. Spotkanie zostało rozegrane na boisku beniaminka z uwagi na braki w infrastrukturze Stadionu w Błoniu (przebudowa).

Poniżej oczekiwań zagrali piłkarze Błonianki w pierwszej połowie meczu, praktycznie nie stwarzając ani jednej dogodnej sytuacji. Gospodarzom z kolei zabrakło szczęścia w akcji, po której piłka trafiła w słupek. Trybuny ożywiły się w 40 minucie, kiedy to po prostopadłej wrzutce w pole karne, wybiegający do piąstkowania Michalak zderzył się z obrońcami a piłka wpadła do bramki.

Początek drugiej części spotkania to zdecydowanie większa determinacja Błonianki, która z animuszem wybiegła na boisko. Kapitalnych okazji niestety nie wykorzystali Patryk Smoliński oraz Daniel Zdzieszyński. Niezmordowany Tomek Sieński raz po raz próbował przedzierać się przez defensywę rywali. Na kwadrans przed końcem meczu Smoliński urwał się obrońcom Naprzodu i dośrodkował w pole karne, gdzie niepilnowany Sieński celnym strzałem w drugi róg umieścił piłkę w bramce. Kilka minut później ponownie Sieński popisał się ekwilibrystycznym strzałem "nożycami" lecz piłka musnęła poprzeczkę - choć wydawało się, że po interwencji bramkarza (niekompletna obsada sędziowska uniemożliwiała dokładne osądzenie).

Wydaje się, że sprawiedliwym remisem zakończyło się spotkanie w Brwinowie, choć apetyty były na dużo więcej. Najbliższa okazja do zdobycia kompletu punktów już w najbliższą sobotę. Szczegóły wkrótce.

PIAST Feliksów - BŁONIANKA II Błonie 4:1

W meczu rezerw w warszawskiej Klasie A, Błonianka Błonie poległa w Feliksowie z miejscowym Piastem 1:4. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Łukasz Karpiński.

Błonianka II Błonie zagrała w składzie: Sar - Mędygrał, Liszkiewicz, Ł. Mikulski II, Jabłoński - Piskorz, Gajewski, Wójcik, S.Mikulski (Kacprzak) - Kujawa, Ł.Karpiński