Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Rezerwy na remis.

W 14 kolejce IV ligi, Błonianka pokonała na wyjeździe przedostatnią drużynę w tabeli Drukarza Warszawa 0-2 ( 0-1 ). Obie bramki dla naszej ekipy strzelił Tomasz Sieński.

Drukarz Warszawa - Błonianka Błonie 0:2
Bramki:Tomasz Sieński 20 (asysta Michał Feliksiak) i 62 (asysta Maciej Baranowski)
Żółta kartka:Jusupow - Zdzieszyński
Widzów:50
Skład Drukarz:Górecki - Mąka, Emiroglu (46 Krajewski), M. Iwanicki, Jusupow (46 Olszewski), Markowski, Czady (55 Szleżanowski), Komorowski, Muzyka, Wołowicz (65 S. Iwanicki), Vogtman
Skład Błonianka:Krupa - Baranowski (90 Ochocki), Potocki, Wasiak, Boniowski, Zdzieszyński, Niezgoda, Niemyjski (80 Drożdżal), Nowak (75 Michałowski), Sieński (89 Szczepański), Feliksiak.

Rezerwy zremisowały 1-1 ( 0-0 ) z drugą drużyną Chlebni. Bramkę dającą nam jeden punkt w tym meczu strzelił w 77 minucie Mateusz Smoliński.

Skład Błonianki: Sar, Kruszewski, Mędygrał, Pobiedziński, Świętochowski ( Wasiak ), Bonarski ( Włodarzczyk ), Potępski ( Wójcik ), Fitas ( Duda ), Łukasz Mikulski I, Smoliński, Łukasz Mikulski II.

Bramka: Mateusz Smoliński 77'

Powiązana galeria: