Pierwsza porażka rezerw.

W sobotę punktualnie o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Legionów 3A spotkały się drużyny grupy IV Warszawskiej Serie A, mianowicie Błonianka II Błonie oraz Zaborowianka Zaborów. Po dotychczasowych potyczkach i zgromadzonych punktach można było wnioskować że to gospodarze są faworytem tego pojedynku. Jednak to potwierdza tylko i pokazuje jak piłka nożna jest nieprzewidywalna.

Początek spotkania rozpoczął się wielkim ciosem dla Błonianki. Kontuzji doznał główny filar formacji środkowej Mariusz Gajewski. Przez całe spotkanie Zaborowianka była drużyną lepszą. Goście grali solidnie, twardo i konsekwentnie wykorzystywali błędy piłkarzy z Błonia. Bramki strzelali po rzucie rożnym i dwóch indywidualnych akcjach swoich zawodników. Nie był to futbol nieosiągalny wykraczający znacząco poza ramy A klasy, jednak tego dnia to wystarczyło do zwycięstwa. Gratulacje dla piłkarzy z Zaborowa a Błonianka II Błonie już w najbliższej kolejce podrażniona porażką będzie podwójnie zmotywowana w meczu na wyjeździe w Międzyborowie z miejscowym Wrzosem.

Skład: Sar- Mędygrał, Koperda, Wasiak, Głowacki- Gajewski, Bonarski, Karpiński, Wojtasik jr, Sroka, Oracki .

Zmiany: 10' Gajewski-Smoliński, 50' Głowacki-Mikulski Łukasz I, 75' Oracki- Fus, 75' Wojtasik jr- Wojtas.

Żółte kartki: Bonarski, Mikulski Łukasz I