Pewne zwycięstwo w Milanówku.

W sobotę Błonianka pewnie pokonała w Milanówku, miejscowy Milan 4-0 (2-0). Milan tym razem nie okazał się zbytnio wymagającym przeciwnikiem.

10 minuta spotkania, sędzia dyktuje rzut karny dla gości ( zagranie ręką w polu karnym ). Do piłki podchodzi Maciej Pater i zamienia rzut karny na bramkę. 18 minuta meczu Błonianka wykonuje rzut rożny, ładna główka Doriana i mamy 2-0. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji, ale brakowało precyzji. Pod koniec drugiej połowy ładna akcja Nowaka z Sieńskim i ten ostatni podwyższa na 3-0. W ostatniej minucie bramkę na 4-0 strzela Kamil Mąka.

Bramki: Maciej Pater 10 (rzut karny), Dorian Zdanowicz 18, Tomasz Sieński 86, Kamil Mąka 89

Zagraliśmy w składzie: Żebrowski - Antoniak (81 Baranowski), Kudelski, Pater, Wasiak, Mąka, Zdzieszyński, Nowak, Wojnarowski (79 Niemyjski), Sieński, Zdanowicz(67 Schamlewski).

Rezerwy pokonały UKS Ołtarzew  2:1.(0:1) Bramki strzelili : M. Bonarski i Michał Wasiak.

Zagraliśmy w składzie: Sar - Bonarski - Ł. Mikulski - Pobiedziński - Mędygrał - Gajewski - Duda - Smoliński (junior) - S. Mikulski - Świętochowski - Sidor. Zagrali również: Kacprzak, Wojtasik, M. Wasiak, ( FiFi) .