Pewne zwycięstwo na początek rundy wiosennej!

Na inaugurację rundy wiosennej, Błonianka pokonała na własnym boisku FC Lesznowola 3-0 ( 1-0 ).

Bramki strzelili: '11 Daniel Zdzieszyński, '50 Kamil Mąka i '83 Dorian Zdanowicz.

Zagraliśmy w składzie: Żebrowski, Pater, Wasiak, Baranowski, Boniowski, Smoliński, Niezgoda ( Schamlewski ), Kudelski, Nowak ( Zdanowicz ), Zdzieszyński ( Rajczak ), Mąka.

Widzów około 100-120

Od pierwszego do ostatniego gwizdka, spotkanie było rozgrywane w ciężkich warunkach ( padający deszcz, plus grząska murawa ) i to na pewno nie ułatwiało gry obydwu drużynom.

Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Daniel Zdzieszyński, który wykorzystał doskonałe podanie z prawej strony boiska i bez problemu umieścił piłkę w bramce przyjezdnych.

Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego akcentu. Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska , piłka trafia na głowę Smolińskiego, ten odgrywa ją do nie pilnowanego Kamila Mąki i Kamil w swoim stylu pakuje piłkę strzałem głową obok bezradnego golkipera gości. Mamy już dwa do zera.

Na pięć minut przed końcem spotkania po ładnej akcji i asyście Sylwestra Rajczaka, wynik na 3-0 ustala precyzyjnym strzałem z 16 metrów Dorian Zdanowicz.

Od początku do końca to Błonianka była drużyną zdecydowanie lepszą i zasłużenie wygrała to spotkanie.