Patryk Smoliński: Moim wzorem, Messi!

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Patrykiem Smolińskim, pomocnikiem Błonianki Błonie.

Bloniak23: Patryk jesteś wychowankiem naszego klubu, opowiedz nam jak zaczęła się twoja sportowa przygoda z Błonianką.

Patryk Smoliński: Sportowa przygoda z Błonianką zaczęła się w 2006 roku w juniorach. Wiedziałem już czego chce i dążyłem do tego, aby jak najlepiej grać w piłkę.

B23: Za Tobą i drużyną przygotowania do rundy rewanżowej. Jak minął Ci ten czas?

PS: Solidnie przetrenowaliśmy przygotowania do rundy rewanżowej i czas minął mi bardzo dobrze.

B23: Jesteśmy już po pierwszym meczu rundy wiosennej. Moi zdaniem byłeś najlepszym zawodnikiem Błonianki w tym meczu. Jak ty oceniasz ten mecz ze swojego punktu widzenia?

PS: Uważam że całą drużyną dobrze zagraliśmy a co do mnie to dobrze mi sie grało, ale oczekuje od siebie jeszcze więcej.

B23: Jakie elementy gry musisz jeszcze poprawić, żeby stać się jeszcze lepszym piłkarzem?

PS: Oczywiście chciał bym poprawić szybkość, siłę uderzenia i żeby widzieć kolegów na lepszej pozycji na boisku.

B23: Na kim się wzorujesz grając w piłkę i jak jest Twój ulubiony klub piłkarski.

PS: Messi jest moim wzorem, a ulubiony klub oczywiście Barca.

B23: Jesteś młodym zawodnikiem, jak układa Ci się współpraca ze starszymi bardziej doświadczonymi kolegami z drużyny?

PS: Jestem młodym zawodnikiem, ale dobrze dogaduje się ze starszymi kolegami, ponieważ dużo mi podpowiadają, jak mam się ustawić i podjąć dobrą decyzję.

B23: Po meczu z Lesznowolą, teraz czeka Was mecz z Naprzodem Brwinów. To dla nas nie wygodny przeciwnik z którym ciężko nam się gra. Jak musimy zagrać żeby pokonać gości z Brwinowa?

PS: Na pewno nie oddamy tego meczu bez walki. Fakt że ciężko nam się gra z Brwinowem, ale uważam że jak zagramy na swoim poziomie to spokojnie zdobędziemy 3 punkty

B23: Jasnym celem jaki przyświeca Błoniance jest upragniony awans do IV-Ligi. Jak oceniasz szanse awansu?

PS: Myślę że mamy wystarczające umiejętności na 4 ligę i że będziemy skoncentrowani przez całą rundę po to żeby skończyć jak pierwszą rundę na 1 miejscu.

B23: Dziękuję za rozmowę i życzę Ci jak najwięcej dobrych meczów w barwach Błonianki!

PS: Dziękuję.