Mamy pierwsze zwycięstwo. Błonianka - Sparta 2-1.

Prawdziwy horror zafundowali swoim kibicom piłkarze Błonianki Błonie w meczu ze Spartą Jazgarzew, strzelając dwie bramki w doliczonym czasie gry i tym samym Błonianka pokonała gości z Jazgarzewa 2-1 ( 0-1 ).

Pierwsza połowa spotkania dosyć wyrównana, ale to goście po ładnej akcji strzelili bramkę do szatni w 43 minucie gry.

Druga połowa spotkania zdecydowanie pod dyktando Błonianki, która raz za razem przeprowadzała bardzo groźne akcje. Niestety brakowało dokładności a w niektórych sytuacjach po prostu szczęścia.

Dopiero w doliczonym czasie gry bardzo ładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Arka Niezgody, piłka trafia pod nogi do Maćka Patera i ten pakuje piłkę do bramki Sparty. Kiedy wszyscy myśleli że mecz zakończy się podziałem punktów, zamieszanie w polu karnym, Feliksiak podaje piłkę do Adriana Schamlewskiego, strzał i mamy pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Brawo Panowie opłacało się grać do końca!

Błonianka zagrała w składzie: Dwórzyński, Pater, Potocki, Kudelski, Niemyjski ( Mąka ), Niezgoda, Baranowski, Zdzieszyński ( Drożdżal ), Nowak ( Michałowski ), Schamlewski, Feliksiak.

Bramki: Pater 90’, Schamlewski 93’

Poniżej bramka na 1-1.