Koniec przygody z Pucharem!

Po raz kolejny nasi piłkarze zafundowali nam emocje w meczu pucharowym, ale tym razem bez happy endu.

Spotkanie z Sokołem zaczęliśmy od mocnego akcentu. Już w 3 minucie meczu wyprowadził nas na prowadzenie Tomasz Sieński.

Na początku drugiej połowie gospodarze rzucili się do odrabiania strat, ale brakowało im skuteczności. Później to Błonianka przejęła inicjatywę i to ona stwarzała groźniejsze akcje. Mieliśmy też ewidentny rzut karny na Tomku Sieńskim, ale sędzia główny, słabo dysponowany w tym spotkaniu nie dopatrzył się faulu. W 74 minucie po ładnej, zespołowej akcji na dwa do zera podwyższa Feliksiak, który dobija strzał Sieńskiego i w tym momencie nic nie zwiastowało klęski czwarto ligowca. W 82 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Feliksiak, strzelając z pięciu metrów wprost w bramkarza gospodarzy. Kilka minut później tracimy piłkę w środku pola i niestety dostajemy bramkę kontaktową. W końcówce spotkania doszło do ogromnego zamieszania w naszym polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny dla Sokoła, ale po konsultacji z bocznym zmienia decyzję i wskazuję na pozycję spaloną zawodnika z Serocka.

Sędzia główny dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry. W ostatniej minucie spotkania rozpaczliwy strzał piłkarza Sokoła, trafia naszego zawodnika w rękę w polu karnym i sędzia wskazuje na wapno. Gospodarze wykorzystują rzut karny i mamy remis, koniec meczu a co za tym idzie rzuty karne. Niestety z jedenastu metrów lepiej strzelają zawodnicy z Serocka i to oni awansują do półfinału okręgowego Pucharu Polski! Szkoda bo byliśmy już bardzo blisko zwycięstwa. Gratulacje dla zespołu z Serocka za awans i walkę do końca.

Zagraliśmy w składzie: Dwórzyński, Ochocki ( Zdzieszyński ), Wasiak, Pater ( Drożdżal ), Boniowski, Michałowski ( Nowak ), Kudelski, Niezgoda, Szczepański ( Gąsior ), Feliksiak, Sieński.

Bramki: Sieński 3’, Feliksiak 74’. Karne 4-3 dla Sokoła.

Wyniki 1/4 finału - 21 października:
MKS Piaseczno(LO) -OSiR Huragan Wołomin(IV) 2:0
KS Legionovia Legionowo(rezerwy) (LO) -MLKS Victoria Sulejówek(IV) 1:6