Kolejny remis rezerw!

W sobotę na stadion w Błoniu przyjechała drużyna Piasta Feliksów, która przed tym meczem miała na koncie 4 punkty. Goście po słabym starcie sezonu liczyli na jakąkolwiek zdobycz punktową. W pierwszej połowie drużyną zdecydowanie lepszą i prowadzącą grę była drużyna rezerw Błonianki. Gospodarze długo i starannie rozgrywali piłkę starając się wyprowadzić któregoś ze swoich zawodników do sytuacji bramkowej. Ofensywna gra bocznych obrońców powodowała przewagę na skrzydłach, przez co było sporo dośrodkowań, ale niestety bez efektu bramowego. Drużyna z Feliksowa ani razu poważnie nie zagroziła Błoniance.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, dalej długo rozgrywaliśmy piłkę i dalej nie było efektów bramkowych. Goście czyhali na jakiś błąd rywala. I się doczekali. Mieli 3 stuprocentowe sytuacje stojąc już oko w oko z naszym bramkarzem. Od porażki uratowała nas poprzeczka i nieudolność strzelecka napastników Piasta. Błonianka miała kilka rzutów wolnych, prób strzałów z dystansu, ale bez efektów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co przy naszej dobrej grze trzeba uznać za porażkę. Jednocześnie cieszmy się, że nie przegraliśmy tego meczu, bo były ku temu okazje. Podsumowując musimy poprawić skuteczność w ataku, bo w 2 ostatnich meczach nie strzeliliśmy gola, i koncentrację w obronie, bo nasi rywale mają swoje sytuacje praktycznie tylko po naszych błędach.

Za tydzień o 11.00 w sobotę gramy na wyjeździe z rezerwami Mszczonowianki. Trzeba powalczyć o 3 pkt, a na pewno nie będzie łatwo!!

Skład Błonianki II: Sznajder- Mędygrał, Ochocki ( Fus 87' ), Koperda, Włodarczyk- Gajewski, Leszczyński ( Wójcik 75' )- Wasiak Smoliński 63' ), Bonarski ( Pakos 62' ), Wojtasik jr, Oracki.

Powiązana galeria: