Ciężka przeprawa z Rysiem.

W sobotę Błonianki II Błonie rozegrała swój mecz ligowy w ramach 7 kolejki A-klasy z zespołem Rysia Laski.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już w 3 minucie Oskar Oracki przejął piłkę pod polem karnym przeciwnika i oddal piękny strzał po długim słupku. Długo na drugą bramkę nie trzeba było czekać, bo już w 8 minucie po dośrodkowaniu i wybiciu obrońcy Rysia piłka spadla pod nogi Bartka Wojtasika, który uderzył skutecznie na bramkę. Później w 32 minucie silny strzał zawodnika Rysia z 20m, lecz poprzeczka ratuje Błoniaków przed utratą bramki. W 39 minucie kolejna groźna sytuacja pod polem karnym Błonianki, ale nasz bramkarz popisał się swoimi umiejętnościami. Niestety 43 minucie błonianka traci pierwsza bramkę. W ostatniej minucie pierwszej połowy po rzucie wolnym drużyna z Lasek wyrównuje na 2:2.

Druga połowa nie zaczyna się dla Błonianki najlepiej, tracimy bramkę już w 47 minucie na 3:2. Błonianka się nie poddaje w 58 minucie Oskar Oracki strzela bramkę po asyście Bartka Wojtasika. Moment dekoncentracji przeciwników i znów Oskar Oracki pakuje piłkę do siatki w 62 minucie po asyście Mariusza Gajewskiego. Chwilę później w 64 minucie karny dal Błonianki, który został pewnie strzelony przez Pawła Mędygrała. Do końca meczu Błonianka grała bardzo dobrze i wynik nie uległ zamianie.

Skład: Rusinowicz, Mędygrał, Ochocki, Piotr Wojtasik, Szymon Wawryło, Mąka, Gajewski, Sroka, Bartek Wojtasik, Ozimek, Oracki.

Bramki: Oracki trzy, Bartek Wojtasik, Paweł Mędygrał z rzutu karnego.